Wreck-It Ralph

Wreck-It Ralph 1.6

Pięć zabawnych gier z postaciami z filmu animowanego Ralph Demolka!

Wreck-It Ralph to zbiór pięciu mini gier opartych luźno na animowanym filmie Ralph Demolka. 

Zobacz pełny opis

Zalety

  • 5 zabawnych gier
  • Różne typy gry
  • Pozwala zaprosić do gry znajomych z Facebooka

Wady

  • Niezbyt oryginalne
  • Sterowanie jest czasem trudne

Dobry
7

Wreck-It Ralph to zbiór pięciu mini gier opartych luźno na animowanym filmie Ralph Demolka. 

Jakie gry tworzą Wreck-It Ralph?

Wreck-It Ralph oferuje pięć różnych arkadowych gier, czym przypomina pewien rodzaj gierkowego kompendium, formy popularnej w późnych latach 80. i wczesnych 90. Znajdują się w nim następujące gry:

Fix-It Felix Jr – Przeróbka oryginalnej gry z lat 80. Sama Fix-It Felix była sławetną kopią gier typu Donkey Kong. Kontrolujesz Felixa, który musi skakać od platformy do platformy, aby naprawić zniszczone przez Ralpha Demolkę fragmenty budynku. Podczas tego zadania musisz unikać rzucanych w Ciebie przez Ralpha cegieł.

Sugar Rush Sweet Climber – To ckliwy remake Doodle Jump, w którym musisz zbierać słodycze skacząc z rośliny na roślinę w dziwnym, cukierkowym świecie. Głównym charakterem jest tu Ralph Demolka, a liczne power-upy umilają grę, jednak brakuje nieco innowacji jeśli chodzi o format gry.

Hero's Duty –  Strzelanka, w której musisz zmieść z powierzchni ziemi hordy dziwnych, rozjarzonych ptaków, które chcą Cię zaatakować. Uzbrojony jedynie w karabin, musisz się błyskawicznie poruszać i mieć oczy z tyłu głowy, by pozbyć się wszystkich wrogów bez wyczerpania paska życia. Broń może być ulepszana przez odblokowanie power-upów.

Turbotime – Bardzo prosta, choć uzależniająca, gra wyścigowa. Rywalizujesz w niej z trzema innymi pojazdami na serii torów. Celem gry jest pokonanie okrążeń jako pierwszy, używając speed boostów i zbierając po drodze monety.

Hero's Duty Flight Command – Niekończąca się strzelanka typu scrolling, w której przejmujesz kontrolę nad statkiem kosmicznym. Musisz zetrzeć w pył wrogów i różne obiekty, które wchodzą Ci w drogę.

Wszystkie te mini gry są zabawne na swój sposób i dostarczają rozrywki na pewien czas, jednak nie znajdziesz w nich zbyt wiele oryginalności.

Przejmowanie kontroli

Sterowanie we wszystkich pięciu grach tworzących Wreck-It Ralph jest bardzo proste. Każda gra posiada swój własny system sterowania, zamiast dla wszystkich wykorzystywać ogólny ekranowy joystick.

Fix-It Felix Jr korzysta z kombinacji przycisku kierunkowego i przycisku akcji. w Sweet Climber po prostu przesuwasz palcem po ekranie, aby uderzać w platformy. Hero’s Duty używa osobnych joysticków do poruszania się i obrotu. Turbotime daje ci wybór pomiędzy sterowaniem strzałkami lub kierownicą, natomiast Hero’s Duty Command używa bardzo prostego mechanizmu poruszania się i strzelania.

Powrót do przeszłości

Wreck-It Ralph w pewnym sensie wydaje się dość dziwne, ponieważ wygląd mini gier nie ma tego samego stylu. Fix-It Felix Jr, na przykład, wygląda jak typowa gra z lat 80., podczas gdy Sweet Climber i Hero's Duty prezentują bardziej nowoczesną grafikę. Turbotime to z kolei jeszcze coś innego – sprawia wrażenie starszej gry, ale w rzeczywistości grafika jest zwyczajnie bardzo uproszczona.  

Werdykt

Wreck-It Ralph to mieszanka różnych gier. Każdy z pięciu tytułów dostarcza rozrywki na swój sposób, jednak żaden z nich nie przynosi niczego nowego ani szczególnie interesującego. 

Pobieranie Wreck-it Ralph nie jest możliwe. Sprawdź podobne programy w Programy > Gry > Klasyczne.

Wreck-It Ralph

Download

Wreck-It Ralph 1.6

Opinie użytkowników o Wreck-It Ralph